Tiesiogiai: Barça Žalgiris 22 gruodžio 2023 Žiūrėkite tiesio | Group | Pure Indian Store

Group

Public·240 members

Tiesiogiai: Barça Žalgiris 22 gruodžio 2023 Žiūrėkite tiesiogiai

prieš 11 valandų — [žiūrėkite tiesiogiai<<<<] Barça Žalgiris siandien tiesiogiai 22 gruodžio 2023 Tiesiogiai · Naujienos · Žinios · Laidos · Serialai · Filmai ...

Žalgiriečių gretose naudingiausiai rungtyniavo Edgaras Ulanovas. Kapitonas pelnė 13 taškų (2/9 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud. ), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, suklydo 4 kartus ir surinko 14 naudingumo balų. Seriją iki 3 pergalių „Barca“ laimėjo sausai 3:0. Pirmąsias rungtynes Šaro auklėtiniai laimėjo 91:69, o antrąsias 89:81. „Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 13, Laurynas Birutis 12, Lukas Lekavičius ir Tomas Dimša po 8. „Barcelona“: Janas Vesely ir Tomašas Satoransky po 14, Mike’as Tobey 13. „Dar sukame galvas, kaip sumažinti varžovų puolimo skaičius. Barça Žalgiris tv gyvai 22 gruodžio 2023 Žiūrėti televizorių prieš 10 valandų — Barça Žalgiris tv gyvai 22 gruodžio 2023 Žiūrėti televizorių 36 s. Kauno „Žalgiris“ ŽAL. 12.22 19:44 Eurolyga. Barselonos „FC Barcelona“ BAR ... „Žalgiris“ pralaimėjo ketvirtfinalio seriją „Barcelona“ komandai | Sportas. ltKauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos ketvirtfinalio serijoje neperžengė „Barcelona“ barjero. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 66:77 (10:13, 16:16, 22:32, 18:16) pripažino Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos komandos pranašumą. Kauniečiai ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 0-3. Playoff action in the @ZalgirioArena always hits differently 🔥 #EveryGameMatters pic. twitter. com/EdBELK7i3N— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) May 3, 2023 „Barcelona“ tapo pirmąja komanda, kuri iškovojo bilietą į Kaune vyksiantį finalinį ketvertą. „Žalgiris“ pralaimėjo ketvirtfinalio seriją „Barcelona“ 2023-05-03 — Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos ketvirtfinalio serijoje neperžengė „Barcelona“ barjero.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 66:77 (10:13, ... [žiūrėkite tiesiogiai<<<<] Barça Žalgiris siandien tiesiogia prieš 11 valandų — [žiūrėkite tiesiogiai<<<<] Barça Žalgiris siandien tiesiogiai 22 gruodžio 2023 Tiesiogiai · Naujienos · Žinios · Laidos · Serialai · Filmai ... TimeOutŽalgiris Se04 Ep04 (Game vs FC Barcelona) - YouTube YouTube YouTube 6:59 YouTube Zalgiris Kaunas 2018-11-18 2018-11-18 Hayesas ir T. Dimša, kurių iniciatyva kauniečiai priartėjo 10:13 ir tokiu rezultatu baigėsi pirmasis ketvirtis. Per pirmąjį kėlinį „Barcelona“ komanda suklydo net aštuonis kartus. L. Lekavičiaus tritaškis antrojo kėlinio pradžioje lygino rezultatą, o vėliau T. Dimšos dvitaškis su pražanga išvedė Kauno klubą į priekį 20:17. Vėliau L. Biručio taškai skirtumą didino iki penkių taškų. Tačiau per likusias daugiau nei keturias minutes „Žalgirio“ vieninteliai taškai buvo dvitaškis, kurį teisėjai įskaitė, kai N. Mirotičius lietė krepšinio tinklelį. Eurolyga: „Barcelona“ – „Žalgiris“ (tiesiogiai) 2023-04-26 — Eurolyga: „Barcelona“ – „Žalgiris“ (tiesiogiai) · „Žalgirio“ rezultatai. Žalgiriečiai reguliarųjį sezoną užbaigę keturiomis pergalėmis paeiliui. Pusfinalyje katalonai susitiks su Belgrado „Partizan“ ir Madrido „Real“ poros laimėtoja. „Žalgirio“ komandoje rezultatyviausi buvo lietuviai. Edgaras Ulanovas surinko 13 taškų, Laurynas Birutis pelnė 12, o Tomas Dimša ir Lukas Lekavičius įmetė po aštuonis. Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 23 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud. ), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 1 kartą ir padarė 1 klaidą. „Barcelona“ komandai Tomašas Satoransky ir Janas Vesely surinko po 14 taškų, Mike’as Tobey pridėjo 13. „Žalgiris“ silpnai pradėjo rungtynes, kuris po pirmųjų septynių minučių atsiliko 3:13. Tada sėkmingai į žaidimą įėjo K. Eurolyga: „Barcelona“ – „Žalgiris“ (tiesiogiai internete) 2023-03-02 — Eurolyga: „Barcelona“ – „Žalgiris“ (tiesiogiai internete) · „Žalgirio“ rungtynių rezultatai. Iš paskutinių šešerių Eurolygos rungtynių, ... Kauniečiai dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau 6 Roko Jokubaičio taškai galutinai pražudė žalgiriečių viltis išplėšti ketvirtąsias serijos rungtynes. R. Jokubaitis nugalėtojams pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud. ), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų. Nugalėtojus į priekį vedė J. Vesely, kuris per 25 minutes surinko 14 taškų (5/11 dvit., 4/4 baud. ), 3 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 20 naudingumo balų. Tiesioginės krepšinio transliacijos internetu - Basketnews.lt Eurolyga · Stambulo Anadolu Efes, 3 Sport, 19:15 · Vitorijos Baskonia · Eurolyga · Kauno Žalgiris, LRT Plius, 20:00 · Barselonos FC Barcelona.